прямой эфир как смотреть наши услуги новости телепрограмма контакты войти

Найсильніша родина України та Козацькі ігри онлайн!

Пятница, 09 Августа

У суботу 10 серпня о 12:00 дивіться на MostVideo.TV онлайн-трансляцію змагань "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" в рамках фестивалю "Сильні України"

Найсильніша родина України та Козацькі ігри онлайн!
У суботу 10 серпня о 12:00 дивіться на MostVideo.TV онлайн-трансляцію з серця Києва змагань "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" в рамках фестивалю "Сильні України"
Програма змагань "Найсильніша родина України":
1. "Папа качка" 150, Мама + дитина жабка 20 м
2. Крусіфікс
3. Трак пул судан
4. Канат

Учасники:

Конюшок TEAM
Дубровський TEAM
Боборікін TEAM
Пономарьов TEAM
Шмигельський TEAM
Писаренко TEAM

Програма змагань "Козацькі ігри":

1. Мішок 80 + утка150
2. Лог подвійний 120
3. Судан 360
4. Покришка 14р
5. Тяга платформи

Дивіться змагання "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" на каналі MostVideo.TV або за допомогою мобільного додатку MostVideo.TV і насолоджуйтеся безкомпромісній і видовищною боротьбою відважних і сильних духом чоловіків.

Хочете не пропускати жодної нашої цікавою трансляції? Завантажуйте додаток MostVideo.TV в Google Play і AppStore і завжди отримуйте нагадування про найбільш захоплюючих події!

так же читайте:

Марина Бех-Романчук снялась в оригинальной фотосессии с арбузом Сборная Украины по художественной гимнастике заняла 3-е место в упражнениях с обручами и булавами на Кубке вызова Александр Усик встретился с Марком Уолбергом Ольга Харлан приняла участие в открытии цветочной инсталляции о фехтовании закрыть