прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

11 медалей привезли українці з ЧС з важкої атлетики

Вторник, 01 Июня

Серед них 6 золотих, 3 срібних і 2 бронзових

11 медалей привезли українці з ЧС з важкої атлетики
Блискуче виступила збірна України на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, що відбувся в узбецькому Ташкенті. Наші спортсмени привезли додому відразу 11 медалей різного ґатунку.
Особливо відзначилися Каміла Конотоп, яка завоювала три золоті нагороди, і Богдан Гоза, який взяв золото і два срібла. Крім того, кожен з них встановив по світовому рекорду.
Серйозний внесок в успіх українців внесли Олег Ніколаєнко та Ілля Москаленко, які здобули по золотій і бронзовій медалі.
Ще одне срібло в активі Максима Москвіна.

Блестяще выступила сборная Украины на чемпионате мира по тяжёлой атлетике среди юниоров, состоявшемся в узбекском Ташкенте. Наши спортсмены привезли домой сразу 11 медалей разного достоинства.
Особенно отличились Камила Конотоп, завоевавшая три золотых награды, и Богдан Гоза, взявший золото и два серебра. Кроме того, каждый из них установил по мировому рекорду.
Серьёзный вклад в успех внесли Олег Николаенко и Илья Москаленко, добывшие по золотой и бронзовой медали.
Ещё одно серебро в активе Максима Москвина.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть