прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Андрій Мельник: «Україна та Європа стали єдиним гандбольним організмом»

Вторник, 23 Ноября

Президент Федерації гандболу України прокоментував підписання конвенції Рінка

Андрій Мельник: «Україна та Європа стали єдиним гандбольним організмом»
Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник упевнений, що підписання Україною конвенції Рінка відкриває нові можливості перед нашими тренерами:

«Я дуже радий, що ми підписали цей договір. Приєднання України до конвенції Рінка показує, що ми йдемо в ногу з Європою та всім світом. Тепер ми стали єдиним гандбольним організмом і зможемо приносити один одному якнайбільше користі.

Конвенція Рінка дає українському гандболу вищий рівень організації та більше можливостей. І серед них я виокремлю можливість більш тісного та глибокого спілкування наших тренерів із закордонними. У тому числі й неформального спілкування. Адже знати людину на майданчику та поза нею – це різні речі. Тепер українські та іноземні фахівці зможуть частіше ділитися своєю культурою та обмінюватись поглядами на гандбол. А це, безперечно, допоможе розвитку гандболу в нашій країні загалом».

Основна суть конвенції, названої на честь почесного члена ЄГФ та колишнього голови методичної комісії ЄГФ Клода Рінка, полягає в єдиній системі тренерських ліцензій та їхньому взаємному визнанні у 42 країнах Європи. Таким чином тепер фахівці, які отримали тренерські ліцензії ФГУ, зможуть працювати з ними практично в будь-якій європейській країні.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть