прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Динамо» програло «Барселоні» у Лізі чемпіонів

Среда, 03 Ноября

Кияни поступилися вдома з рахунком 0:1

Столичне «Динамо» зазнало поразки з рахунком 0:1 на своєму полі від іспанської «Барселони» у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 4-го туру групового етапу чемпіон України стримував суперника у першому таймі, але пропустив єдиний гол на 70-й хвилині.

Після чотирьох турів кияни посідають 4-е місце у групі Е з однією нічиєю та трьома поразками. Окрім «Динамо» та «Барселони» у цій групі також виступають німецька «Баварія» з Мюнхена та португальська «Бенфіка» з Лісабона.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть