прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Динамо» програло «Баварії» у Лізі чемпіонів

Вторник, 23 Ноября

Кияни поступилися вдома з рахунком 1:2

Столичне «Динамо» зазнало поразки з рахунком 1:2 на своєму полі від німецької «Баварії» у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 5-го туру групового етапу чемпіон України пропустив два голи у першому таймі. На 70-й хвилині півзахисник Денис Гармаш зумів відіграти один м'яч, але зрівняти рахунок господарям не вдалося.

Після п'яти турів кияни посідають 4-е місце у групі Е з однією нічиєю та чотирма поразками. Окрім «Динамо» та «Баварії» у цій групі також виступають іспанська «Барселона» та португальська «Бенфіка» з Лісабона.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть