прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Динамо» програло «Баварії» в Лізі чемпіонів

Четверг, 30 Сентября

Кияни поступилися в гостях з рахунком 0:5

Столичне «Динамо» зазнало поразки з рахунком 0:5 від чемпіона Німеччини «Баварії» в Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 2-го туру групового етапу чемпіон України пропустив в першому таймі два голи від володаря Золотої бутси Роберта Левандовскі. А після перерви мюнхенці ще тричі вразили ворота киян.

Після двох турів «Динамо» займає 3-е місце в групі Е з однією нічиєю і однією поразкою. Крім «Динамо» і «Баварії» в цій групі також виступають іспанська «Барселона» і португальська «Бенфіка» з Лісабона.м

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть