прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Facebook тестує нову функцію

Вторник, 06 Июля

"Цей тест є частиною нашої великої роботи по оцінці способів надання ресурсів і підтримки людям на Facebook..."

Facebook тестує нову функцію
Facebook тестує нову функцію, яка захистить користувачів від екстремістського континенту.

Facebook тестує функцію, яка проводить опитування серед користувачів, чи турбуються вони, що хтось із їхніх знайомих стає екстремістом, а якщо бути точнішим - прихильником крайніх поглядів, зазвичай в політиці.
Серед політичних екстремістських дій можна відзначити провокацію заворушень, терористичні акції, ведення партизанської війни.

Інші користувачі також можуть отримати попередження про те, що вони, можливо, зазнали впливу екстремістського контенту.

Пробні повідомлення є частиною ініціативи Facebook Redirect Initiative, спрямованої на боротьбу з екстремізмом.

Спливаючі вікна перенаправляють користувачів на сторінку підтримки.

"Цей тест є частиною нашої великої роботи по оцінці способів надання ресурсів і підтримки людям на Facebook, які, можливо, брали участь в екстремістській контенті або піддавалися його впливу, або можуть знати кого-то, хто знаходиться в групі ризику ", - зазначила представниця Facebook.

Вона додала, що технологічна компанія працює над цим проектом з неурядовими організаціями та академічними експертами.

Facebook повідомив, що тести виявляють як користувачів, які могли зазнати впливу екстремістського контенту, що порушує правила, так і користувачів, які раніше були об'єктом правозастосування на платформі.

Компанія повідомила Reuters, що вона видаляє деякі матеріали і акаунти, що порушують її правила, проактивно, до того, як ці матеріали побачать користувачі, але інші матеріали можуть бути переглянуті до того, як вони будуть видалені.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть