прямой эфир как смотреть наши услуги новости телепрограмма контакты войти

Фінальні змагання "Ігри Героїв" та Military Camp

Пятница, 09 Августа

У суботу 17 серпня о 10:30 дивіться на MostVideo.TV онлайн-трансляцію Чемпіонату зі стронгмену Ford Trucks

Фінальні змагання "Ігри Героїв" та Military Camp
17 серпня, 10:30.  Контрактова площа. Київ.
Анонсуємо найбільші в Україні змагання з функціонального багатоборства серед військових, спецпризначенців, представників силових структур, курсантів військових академій, ветеранів та адаптивних спортсменів.

Одноденний захід, у якому змагатимуться 30 чоловічих команд (4 особи у команді), 10 жіночих команд (2 особи у команді), 10 команд з військових навчальних закладів (4 особи у команді) та 20 найсильніших адаптивних спорсменів (особи з пораненнями та інвалідністю).

Дивіться "Ігри Героїв" та Military Camp на каналі MostVideo.TV або за допомогою мобільного додатку MostVideo.TV і насолоджуйтеся безкомпромісній і видовищною боротьбою відважних і сильних духом чоловіків.

Хочете не пропускати жодної нашої цікавою трансляції? Завантажуйте додаток MostVideo.TV в Google Play і AppStore і завжди отримуйте нагадування про найбільш захоплюючі події!

так же читайте:

Чемпионат Украины по баскетболу досрочно завершён из-за коронавируса Шпажист Игорь Рейзлин занял 3-е место на этапе Кубка мира Гимнаст Олег Верняев занял 2-е место на Кубке мира в США 7 золотых медалей завоевала сборная Украина по артистическому плаванию на этапе Мировой серии закрыть