прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Футбольне свято починається

Пятница, 11 Июня

Стартує чемпіонат Європи

Футбольне свято починається
Уже зовсім скоро матчем Туреччина - Італія відкриється чемпіонат Європи з футболу, більш відомий, як Євро-2020. Турнір найсильніших збірних континенту повинен був пройти ще рік тому, але через пандемію коронавируса терміни його проведення перенесли. Зараз глядачі будуть допущені на трибуни, але на більшості зустрічей їх буде не більше половини від місткості стадіону.

У фінальній частині чемпіонату Європи візьмуть участь збірні 24 країн. На першому етапі вони будуть розділені на 6 груп по 4 команди в кожній. Збірна України зіграє в групі С з командами Нідерландів, Австрії та Північної Македонії.

Вперше в історії футбольне Євро пройде відразу в 11 країнах (якщо вважати Шотландію окремо), серед яких виявився Азербайджан, що номінально відноситься до Азії.

Ім'я нового чемпіона Європи ми дізнаємося 11 липня, а поки на нас чекає цілий місяць безперервного свята футболу!
---------------------------------------------------------
Уже совсем скоро матчем Турция — Италия откроется чемпионат Европы по футболу, более известный, как Евро-2020. Турнир сильнейших сборных континента должен был пройти ещё год назад, но из-за пандемии коронавируса сроки его проведения перенесли. Сейчас зрители будут допущены на трибуны, но на большинстве встреч их будет не больше половины от вместимости стадиона.

В финальной части чемпионата Европы примут участие сборные 24 стран. На первом этапе они будут разделены на 6 групп по 4 команды в каждой. Сборная Украины сыграет в группе С с командами Нидерландов, Австрии и Северной Македонии.

Впервые в истории футбольное Евро пройдёт сразу в 11 странах (если считать Шотландию отдельно), среди которых оказался номинально относящийся к Азии Азербайджан.

Имя нового чемпиона Европы мы узнаем 11 июля, а пока нам предстоит целый месяц непрерывного праздника футбола!

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть