прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Герої нашого спорту - Артур Булигін

Понедельник, 18 Апреля

Артур Булигін з першого дня війни організував волонтерський рух «ASD - перші в самообороні»

Герої нашого спорту - Артур Булигін
Президент Федерації панкратіону та греплінгу Київської області Артур Булигін зі своїми друзями з першого дня війни організував волонтерський рух «ASD - перші в самообороні»

За перший місяць війни команда вже виросла у велику організацію - логістичний центр, що приймає, сортує і доставляє необхідні товари українцям, що бідують від російської агресії, в Києві та Київській області. У планах ASD вже є організація допомоги на сході України.

Артур Булигін та його команда мають великий досвід організації бізнес-процесів у сфері спортивних заходів, а й у інших галузях. Артур також є відомим стартапером, що просуває систему Real Talk Sport, та співзасновником компанії Real Talk Digital agency, яка займається IT-розробкою та діджитал маркетингом.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Анжеліка Терлюга отримала приз гранд-переможцю сезону закрыть