прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Літаючий автомобіль зробив успішний випробувальний політ

Вторник, 06 Июля

Незвичайний літальний апарат може перетворюватися з літака в автомобіль менш ніж за три хвилини

Літаючий автомобіль зробив успішний випробувальний політ
Літаючий автомобіль з відкидним верхом зробив успішний випробувальний політ в одному с містечок Словаччині.

На цьому тижні в Словаччині літаючий автомобіль AirCar компанії Klein Vision скоїв 35-хвилинний міжміський політ, що, як сподіваються його розробники, може стати кроком до перетворення його в повноцінний транспорт майбутнього.

Пілотований співзасновником компанії Стефаном Кляйном, автомобіль-літак вилетів з аеропорту в Нітрі і через 35 хвилин приземлився в міжнародному аеропорту Братислави.

Новітня AirCar все ще знаходиться на стадії прототипу, але в понеділок його випробувальний політ став новим етапом.
Через свої технологічні здібності незвичайний літальний апарат може перетворюватися з літака в автомобіль менш ніж за три хвилини.

Треба зазначити, що AirCar здійснив понад 40 годин випробувальних польотів, виконав круті повороти на 45 градусів, пройшов випробування на стійкість і маневреність, піднявся на висоту 8 200 футів і пронісся по повітрю з максимальною швидкістю 190 км / год.

"Чудово, що законодавство дозволило подібний літальний апарата перейти з віртуального простору в реальний. Це наша мета - створити реальний продукт, який одного разу ви зможете купити ", - прокоментував Кляйн.

Але деякі експерти вважають, що майбутнє ще далеко.

"Не можна сказати, що в найближчі роки ми будемо використовувати тут літаючі (автомобілі), але дуже добре, що ця тема виникла в Словаччині і ми вже зараз маємо конкретний результат ", - сказав Любомир Пальчак з Інституту транспортних досліджень в Жиліні.

Наступним кроком Klein Vision буде створення предсерийной моделі, яка, за словами компанії, матиме двигун потужністю 300 кінських сил і отримає сертифікат EASA CS-23 для літаків з дорожнім дозволом M1.
Очікується, що прототип 2 компанії матиме крейсерську швидкість 300 км / год і дальність польоту 1 000 км.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть