прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Міністерство молоді та спорту України: півроку роботи

Вторник, 08 Сентября

"Одне з перших та найголовніших, чого досягла наша команда — це повернення Міністерства молоді та спорту після спроби ліквідації та налагодження всіх процесів для подальшої продуктивної роботи"

Міністерство молоді та спорту України: півроку роботи
Півроку роботи Уряду
Міністерство молоді та спорту України

«Півроку промайнули дуже швидко, але результативно – є про що розказати. Наша робота відразу зіткнулася з викликом - працювати в часи всесвітньої пандемії. Але це не стало приводом для припинення робочого процесу, а навпаки - ми швидко пристосувалися до нових умов. Попереду ще багато завдань, які потребують виконання заради нашої молоді та спортивної спільноти, а наша команда Мінмолодьспорту точно знає, у якому векторі рухатися. Тому, разом до нових звершень!» - міністр молоді та спорту України, Вадим Гутцайт.

«Одне з перших та найголовніших, чого досягла наша команда — це повернення Міністерства молоді та спорту після спроби ліквідації та налагодження всіх процесів для подальшої продуктивної роботи».

За півроку роботи Міністерство плідно попрацювало.

За цей час:

 Збільшено коефіцієнт харчування тренерів

Організація шведського столу дала можливість повністю забезпечити учасників спортивних заходів необхідним повноцінним раціоном і медико-біологічним супроводом під час підготовки та участі у відповідальних стартах. Тому що спортивна команда, яка прославляє країну на весь світ, повинна бути забезпечена усім необхідним - від форми до харчування.



 Внесено зміни до правил спортивних змагань

Відтепер правила спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні, не подаються на державну реєстрацію. Ці зміни були розроблені з метою дерегуляції невластивих функцій Мінмолодьспорту. Таке рішення давно вже очікували національні спортивні федерації та вся спортивна спільнота.



 Реалізовано законодавчі ініціативи та нормотворчі акти

Прийнято в першому читанні Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі».

Прийнято за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури та спорту.

Прийнято в першому читанні Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту.

Затверджено нове Положення про рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту з метою визначення єдиного рейтингу та уніфікації системи оцінки результатів виступів спортсменів України в змаганнях.

Розроблено спільний наказ з МОЗ «Про медичне забезпечення фізкультурно-
оздоровчих та спортивних заходів»

Прийнято за основу і в цілому Проект Закону №3718 «Про основні засади молодіжної політики».


 Здобуто нагороди на міжнародних змаганнях

Спортсмени національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю з березня по серпень взяли участь у:
130 навчально-тренувальних зборах в Україні, 7 навчально-тренувальних зборах закордоном, 14 всеукраїнських спортивних змаганнях з видів спорту осіб з інвалідністю.
Здобуто такі нагороди з олімпійських видів спорту: 4 золотих, 8 бронзових нагород; з неолімпійських видів спорту: 4 золотих, 13 срібних, 9 бронзових нагород.

 Часткове відновлення видатків з фонду Соvid-19:

335,6 млн грн. – на проведення 1146 спортивних заходів з олімпійських видів спорту
88,3 млн грн. – на проведення 174 спортивних та інших заходів осіб з інвалідністю
30,1 млн грн. – на проведення 144 спортивних заходів з неолімпійських видів спорту
18,2 млн грн.- на навчально-спортивні роботи
3,5 млн грн. – на здійснення антидопінгового контролю спортсменів
Загальна сума витрат: 475,8 млн.


    Відкрито прилеглу територію НСК для всіх бажаючих

11 руханок проведено за участю видатних українських спортсменів, починаючи з 28 червня.

+40 федерацій тренувалися кожні вихідні на НСК та знайомили всіх присутніх з різними видами спорту та бойовими мистецтвами.

11 областей приєднались до ініціативи та організували у своїх містах відкриті мультиспортивні простори для занять спортом.

Доступний для всіх: НСК «Олімпійський» став відкритим мультиспортивним майданчиком

  Розробка та реконструкція спортивної інфраструктури

Стартував проект Офісу Президента щодо створення 25 спортивних об’ектів-«магнітів» у всіх областях України; до кінця року 10 таких «магнітів» будуть здані в експлуатацію. Окрім цього проекту, вже побудовано та реконструйовано 16 спортивних об’єктів.
154 спортивні об’єкти буде введено в експлуатацію до кінця року.


  Створено більше можливостей для молоді

Розроблено та презентовано демоверсії двох порталів:

- Вебпорталу мобільності і можливостей (за підтримки USAID)
- Вебпорталу волонтерів (за підтримки ЮНІСЕФ), що сприяє підвищенню мобільності та розвитку потенціалу молоді, її обізнаності про волонтерські організації, проекти та молодіжні ініціативи.

Відкрито Всеукраїнський молодіжний центр – на цій платформі вже проведено близько 20 заходів (у тому числі онлайн) для самореалізації та розвитку молоді, участь у яких взяли понад 1000 осіб.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть