прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Новітня програма майбутнього

Вторник, 06 Июля

Новий додаток допомагає жінкам досягти здорового способу життя під час вагітності

Новітня програма майбутнього
Новий додаток допомагає жінкам досягти здорової ваги і способу життя під час вагітності.

Дослідники з Університету Лінчепінга в Швеції розробили додаток під назвою HealthyMoms, що допомагає жінкам досягти здорової ваги і вести здоровий спосіб життя під час вагітності.

Використання програми сприяло поліпшенню харчування. Вагітні жінки з надлишковою вагою або ожирінням, які одержували додаток, також набирали менше ваги під час вагітності.

"Вагітність - це етап у житті, коли багато людей намагаються зробити все можливе для себе і своєї дитини. Ми вважаємо, що важливо мати можливість запропонувати інструмент, який має міцну дослідницьку базу. Також, програма допоможе і тим, хто працює в пологовому будинку, і вагітним жінкам, забезпечуючи підтримку здорового способу життя ", - говорить Марі Льоф, професор кафедри охорони здоров'я , медицини і наук про турботу Університету Лінчепінга, яка керувала дослідженням.

Дослідники підкреслюють, що додаток направлено на підтримку вагітних жінок в досягненні здорового способу життя під час вагітності. Воно містить керівництво по вправам, допомога у відстеженні харчових звичок і фізичної активності, підтримку в зміні звичок, рецепти і інформацію. Додаток було розроблено командою, що складається з дієтологів, акушерок, лікарів, фізіотерапевтів, поведінкових вчених і розробників систем.

Після досліджень було проведено інтерв'ю з 19 жінками, які мали доступ до додатка. У цих інтерв'ю учасниці відзначили, що додаток містить хорошу комбінацію корисних інструментів, і що вони довіряють його змісту, оскільки воно виходить із надійного джерела.

 "Тепер у нас є науково обґрунтований, перевірений інструмент, який ми можемо використовувати в системі охорони здоров'я, приносячи користь як вагітним жінкам, так і персоналу ", - говорить Марі Льоф.

Дослідники працюють над тим, як поширити додаток HealthyMoms серед ширшої групи населення і запропонувати його не тільки на шведському, а й на інших мовах. Вони працюють з колегами, що говорять на сомалійському і арабською мовами, не тільки над перекладом інформації, а й над адаптацією

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть