прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Олександр Гладун: «Українські тренери зможуть отримувати європейські сертифікати»

Вторник, 23 Ноября

Генеральний секретар Федерації гандболу України розповів, якої праці вартувала підготовка до підписання конвенції Рінка

Олександр Гладун: «Українські тренери зможуть отримувати європейські сертифікати»
Генеральний секретар Федерації гандболу України Олександр Гладун вважає, що конвенція Рінка допоможе Україні інтегруватися до європейської спортивної спільноти:

«Федерація гандболу України з 2014 року вела ретельну та копітку роботу над підготовкою до підписання конвенції Рінка. Нам необхідно було врегулювати безліч питань юридичного та організаційного характеру, щоб інтегрувати українські спортивні освітні процеси до європейської системи. Завдяки співпраці з Міністерством молоді та спорту та Міністерством освіти і науки нам зараз вдалося завершити цю процедуру. Дуже приємно усвідомлювати, що таким чином ФГУ допомагає Україні інтегруватися в європейську спільноту. Сьогодні це є дуже важливим та стратегічним напрямом у масштабах усієї країни.

Тепер українські гандбольні фахівці, які мають бажання розвиватися та прогресувати, зможуть отримувати європейські тренерські сертифікати за стандартами ЄГФ».

Основна суть конвенції, названої на честь почесного члена ЄГФ та колишнього голови методичної комісії ЄГФ Клода Рінка, полягає в єдиній системі тренерських ліцензій та їхньому взаємному визнанні у 42 країнах Європи. Таким чином, тепер фахівці, які отримали тренерські ліцензії ФГУ, зможуть працювати з ними практично в будь-якій європейській країні.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть