прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Приємний подарунок від Валерія Моргуна

Четверг, 10 Июня

«Дуже хочу, щоб цей подарунок став у нагоді юним спортсменам...»

Приємний подарунок від Валерія Моргуна
Віце-президент Федерації каное України, президент Ukrainian Dragon Boat Federation UDBF Валерій МОРГУН подарував весла вихованцям Уманської спортивної школи.

Цей спортивний інвентар вручили Юрію Деренюку - очільнику Уманської ДЮСШ №1. Треба зазначити, що натепер вартість одного весла становить 410 євро.

«Дуже хочу, щоб цей подарунок став у нагоді юним спортсменам, з яких у майбутньому виростуть чемпіони України, Європи, світу, Олімпійських ігор та й взагалі – гідні спортсмени та достойні «Люди». Мені дуже подобається веслувальний канал в Умані і я високо ціную вклад небайдужих спортсменів-ветеранів, які декілька років поспіль працюють над облаштуванням дистанції. Й надалі допомагатиму спортсменам, адже розумію, що хороший спортивний інвентар не може коштувати дешево», - зауважив у виступі перший віце-президент федерації каное України Валерій МОРГУН.

До речі, він другий рік поспіль відвідує змагання Кубку України «Уманська регата» з веслування на байдарках і каное серед ветеранів, які відбулися у цьому місяці. Також, Валерій Моргун й сам брав участь у змаганнях вже в друге, де здобув "бронзу" на дистанції 200 метрів з киянкою Тетяною Лічман.

Але сюрпризи для Умані та вихованців спортивної школи ще не закінчились!
Відтепер у місті беруться розвивати водні види спорту, відзначила очільниця міста Ірина Плетньова. Нині тут працюють над встановленням фінішної вишки, яка необхідна для приймання змагань Всеукраїнського рівня.
Валерій Моргун :https://m.facebook.com/profile.php?id=100000810875695
Ukrainian Dragon Boat Federation:https://www.facebook.com/UkrDBF , https://udbf.org/ 
Федерації каное України:https://www.facebook.com/ukr.can

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть