прямой эфир как смотреть наши услуги новости телепрограмма контакты войти

Найсильніша родина України та Козацькі ігри онлайн!

Пятница, 09 Августа

У суботу 10 серпня о 12:00 дивіться на MostVideo.TV онлайн-трансляцію змагань "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" в рамках фестивалю "Сильні України"

Найсильніша родина України та Козацькі ігри онлайн!
У суботу 10 серпня о 12:00 дивіться на MostVideo.TV онлайн-трансляцію з серця Києва змагань "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" в рамках фестивалю "Сильні України"
Програма змагань "Найсильніша родина України":
1. "Папа качка" 150, Мама + дитина жабка 20 м
2. Крусіфікс
3. Трак пул судан
4. Канат

Учасники:

Конюшок TEAM
Дубровський TEAM
Боборікін TEAM
Пономарьов TEAM
Шмигельський TEAM
Писаренко TEAM

Програма змагань "Козацькі ігри":

1. Мішок 80 + утка150
2. Лог подвійний 120
3. Судан 360
4. Покришка 14р
5. Тяга платформи

Дивіться змагання "Найсильніша родина України" і "Козацькі ігри" на каналі MostVideo.TV або за допомогою мобільного додатку MostVideo.TV і насолоджуйтеся безкомпромісній і видовищною боротьбою відважних і сильних духом чоловіків.

Хочете не пропускати жодної нашої цікавою трансляції? Завантажуйте додаток MostVideo.TV в Google Play і AppStore і завжди отримуйте нагадування про найбільш захоплюючих події!

так же читайте:

Елена Овчинникова стала чемпионкой мира по тайскому боксу Мотогонщик Илья Михальчик стал вторым среди лучших пилотов BMW 2019 года Велогонщик Роман Гладыш выиграл этап Кубка мира по велотреку Пловчиха Дарина Зевина заняла 2-е место на дистанции 200 м на спине на чемпионате Европы закрыть