прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Шахтар» поступився «Реалу» у Лізі чемпіонів

Среда, 03 Ноября

Донеччани забили, але програли

Донецький «Шахтар» програв іспанському «Реалу» з Мадрида в гостях із рахунком 1:2 у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 4-го туру групового етапу донеччани, пропустивши на початку зустрічі, зрівняли рахунок уже у першому таймі. Але після перерви «Реалу» вдалося забити ще раз.

Після чотирьох турів «Шахтар» з однією нічиєю та трьома поразками посідає 4-е місце у групі D. Окрім українців та іспанців у ній також виступають італійський «Інтер» та молдавський «Шериф».

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть