прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Шахтар» виборов Суперкубок України з футболу

Среда, 22 Сентября

Донеччани перемогли «Динамо» 3:0

Донецький «Шахтар» виборов перший трофей нового футбольного сезону. У матчі за Суперкубок України донеччани розгромили чинного чемпіона країни київське «Динамо» 3:0.

Рахунок у зустрічі відкрив на 30-й хвилині першого тайму нападник «Шахтаря» Лассіна Траоре. Він же подвоїв перевагу донеччан після перерви на 54-й хвилині. А через 5 хвилин остаточний підсумок битві грандів українського футболу підвів гол півзахисника Алана Патріка.

Цей титул став першим в «Шахтарі» для нового головного тренера команди Роберто Де Дзербі.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть