прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

«Шахтар» з великим рахунком програв «Реалу» в Лізі чемпіонів

Среда, 20 Октября

Донеччани пропустили 4 голи у другому таймі

Донецький «Шахтар» програв іспанському «Реалу» з Мадрида з рахунком 0:5 в Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 3-го туру групового этапу донеччани пропустили перший гол на 37-й хвилині після удару в свої ворота капітана команди Сергія Кривцова. А в другому таймі «Реал» забив ще чотири рази.

Після трьох турів «Шахтар» з однією нічиєю та двома поразками займає 4-е місце в групі D. Крім українців і іспанців в ній також виступають італійський «Інтер» і молдавський «Шериф».

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть