прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Стрибок у майбутнє : Цифрові окуляри Biel

Четверг, 08 Июля

"У них також використовується штучний інтелект для виявлення і сигналізації про перешкоди..."

Стрибок у майбутнє : Цифрові окуляри Biel
Цифрові окуляри Biel, які допомагають людям з обмеженим зором краще сприймати навколишнє середовище.

В 2017 році Пуїг, іспанський інженер-електрик, і його дружина Констанца Лусеро, лікар, заснували компанію Biel Glasses, яка створила цифровий пристрій, що допомагає людям з низьким зором безпечно пересуватися самостійно.

"Ми зайнялися цим, тому що побачили, що в цьому є потреба ", - сказав 52-річний Пуїг в інтерв'ю AFP на Всесвітньому мобільному конгресі (MWC) в Барселоні, найбільшому щорічному зібранні телекомунікаційної індустрії.

Окуляри доповненої реальності можуть надавати інформацію про об'єкти. Це щось середнє між ігровими і простими окулярами, вони створюють тривимірне зображення, на яке можна накладати текст, графіку і відео на реальні зображення.

У них також використовується штучний інтелект для виявлення і сигналізації про перешкоди. Такі попередження діють в реальному часі. Коли користувач наближається до об'єкту, який перегороджує йому шлях, на екрані з'являється великий червоне коло, яке попереджає про перешкоду. Окуляри також дозволяє збільшити зображення дорожнього знака або іншого об'єкта.

Розробка окулярів обійшлася в 900 000 євро (1 мільйон доларів), з яких подружжя вклали 65 000 євро власних коштів, а решту грошей надійшли від державних установ і краудфандінга.

Вони працювали з командою лікарів і комп'ютерних інженерів, щоб створити продукт, який був схвалений для використання в Європейському Союзі.

Очікується, що в кінці цього року вони надійдуть в продаж. Вартість окулярів, які повинні бути налаштовані під конкретні потреби кожного користувача, становить 4 900 євро ($ 5 850 ).

Пуїг, який заснував кілька інших технологічних стартапів, тепер сподівається додати голосову активацію і навігаційну систему, що працює з Google Maps, в майбутні версії окулярів.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть