прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Три українські каратистки стали призерками чемпіонату світу

Суббота, 20 Ноября

Аніта Серьогіна дійшла до фіналу

Одразу три медалі здобули чарівні українські каратистки на чемпіонаті світу, що проходить у столиці ОАЕ Дубаї. Вперше наші співвітчизники здобули так багато нагород на світовій першості.

Віце-чемпіонкою світу в куміте стала Аніта Серьогіна у ваговій категорії до 61 кг. Її срібло – найкращий результат за всю історію українського жіночого карате. А для самої Аніти ця нагорода стала вже другою на чемпіонатах світу після бронзи у 2016 році.

Також по бронзовій медалі в куміте вибороли Катерина Крива у ваговій категорії до 50 кг та Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть