прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Україна стартувала з 4 медалей на чемпіонаті світу з веслування

Суббота, 18 Сентября

Наші завоювали три золота та срібло

Відразу 4 медалі завоювали українські спортсмени на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, що стартував в столиці Данії Копенгагені.

Тон задав екіпаж каное-двійки у складі Людмили Лузан і Анастасії Четверикової, які стали чемпіонами на дистанції 500 метрів.

Потім золоті нагороди здобули Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк і Тарас Міщук на каное-четвірці на дистанції 500 метрів.

Їх результат повторили Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов і Ігор Семикін на байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів.

А підвела підсумок успішного дня Людмила Лузан, яка взяла срібло в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть