прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Українські борці взяли 12 медалей на турнірі в Польщі

Среда, 16 Июня

Серед них 2 золоті, 5 срібних і 5 бронзових

Тріумфально виступили українські борці на престижному міжнародному турнірі Poland Open в польській Варшаві.

Українські борчині вільного стилю посіли перше місце в загальнокомандному заліку, завоювавши цілих 8 медалей. Особливо відзначилася Алла Белінська, яка взяла золоту нагороду. По сріблу отримали Оксана Лівач, Христина Береза, Юлія Лісовська та Анастасія Лавренчук. Бронза в активі Ілони Прокопевнюк, Тетяни Кіт та Ірини Харів Чихрадзе.

У чоловіків колекцію з 4 медалей зібрали представники греко-римського стилю. Семен Новіков став чемпіоном. Срібну нагороду виборов Ярослав Фільчаков. По бронзі здобули Богдан Ковернюк і Ясаф Зейналов.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть