прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

В українському хокеї стався гучний скандал

Среда, 24 Ноября

4 клуби залишили УХЛ та створюють нову лігу

В українському хокеї стався гучний скандал
Протистояння Федерації хокею України та хокейних клубів «Донбас» та «Краматорськ» перейшло межу та призвело до розколу національного чемпіонату.

Формально, причиною розбіжностей стало відкликання «Донбасом» та «Краматорськом» кількох гравців із табору збірної України, яка проводила підготовку до чемпіонату світу-2022. За це ФХУ тимчасово дискваліфікувала цих гравців. Проте, «Донбас» та «Краматорськ» продовжували випускати їх на лід. Після трьох матчів за їх участю Федерація ухвалила рішення зняти обидва клуби чемпіонату Української хокейної ліги.

На знак солідарності з «Донбасом» та «Краматорськом» з чемпіонату УХЛ знялися ще й «Білий Барс» із «Маріуполем». І тепер ці 4 клуби разом із «Динамо» (Харків) та «Молодою Гвардією» із Дружківки заснували хокейну Суперлігу. А у чемпіонаті УХЛ залишилися лише київський «Сокіл», «Кременчук», харківський «Рулав Одд» та херсонський «Дніпро».

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть