прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Важлива перемога нового керівництва Міністерства молоді та спорту

Пятница, 22 Мая

Команда Міністерства пройшла у фінал конкурсу державних стартапів нової формації EU Association Lab

Важлива перемога нового керівництва Міністерства молоді та спорту
Під керівництвом директора Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвія Бідного команда Міністерства молоді та спорту України пройшла у фінал конкурсу державних стартапів нової формації EU Association Lab з програмою змін у масовому спорті «Гроші ходять за послугою». В рамках проєкту, команда підготувала пропозиції змін до законодавства.

«Згідно цих ідей Мінмолодьспорт пропонує зміну архаїчних способів розвитку масового спорту та перехід до прогресивних, що вже давно назріли у спільноти та використовуються у провідних країнах світу. Такий підхід дозволить перейти від фінансування утримання установ, що надають фізкультурно-оздоровчу послугу, до придбання фізкультурно-оздоровчих послуг у вже існуючих надавачів. Це сприятиме розвитку ринку надавачів послуг, дозволить підтримати підприємців у сфері спорту та збільшити географію доступних фізкультурно-оздоровчих послуг. Також, в рамках цього проєкту планується отримати міжнародну технічну допомогу від німецького фонду» - зазначив Матвій Бідний.

Директор Департаменту також додав, що Міністерство турбується про потреби пересічного громадянина та важливість його занять руховою активністю, а також про фахівців, що вирішили зайнятися власною справою з надання фізкультурно-спортивних послуг.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть