прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Збірна України програла Австрії на Євро-2020

Понедельник, 21 Июня

Наша команда поступилася 0:1

Збірна України з футболу зазнала мінімальної поразки 0:1 від збірної Австрії в третьому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2020. Пропустивши гол в середині першого тайму від Крістофа Баумгартнера, команда головного тренера Андрія Шевченка мала кілька можливостей зрівняти рахунок. На останніх хвилинах українці влаштували облогу штрафної суперника, але забити так і не змогли.

Україна посіла третє місце в групі С з 3 очками і зберегла шанси на вихід в плей-офф. Для цього українцям потрібно оказатьтся серед чотирьох кращих з тих команд, які займуть треті місця в шести групах. Таким чином, нашій команді потрібно чекати закінчення першого етапу у всіх групах.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть