прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Збірна України стала віце-чемпіоном Золотої Євроліги

Понедельник, 21 Июня

У фіналі наші волейболісти поступилися Туреччині

Збірна України з волейболу стала віце-чемпіоном Золотої Євроліги. У фіналі наша команда у запеклій боротьбі поступилася збірній Туреччини з рахунком 1:3 (11:25, 20:25, 25:18, 21:25).

На шляху до срібних медалей підопічні головного тренера Угіса Крастіньша спочатку виграли всі 4 матчі в групі, а потім у півфіналі впевнено розібралися зі збірною Бельгії.

Це найбільший успіх збірної України за останні 4 роки. А за всю історію проведення Золотий Євроліги українці тільки двічі виходили у фінал. У попередньому такому випадку в 2017 році наша команда стала чемпіоном.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть