прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Збірна України з футболу зіграла внічию з Францією

Воскресенье, 05 Сентября

Українці першими забили чемпіонам світу

Національна збірна України з футболу в гостях зіграла внічию з рахунком 1:1 з чинним чемпіоном світу збірною Франції в кваліфікації чемпіонату світу-2022.

Українці забили першими після неймовірного за силою і красою удару півзахисника Миколи Шапаренко на останніх хвилинах першого тайму. Однак уже на початку другої половини нападник французів Антоні Марсьяль зрівняв рахунок.

Тепер збірна України, в якій на посаді головного тренера Андрія Шевченка змінив Олександр Петраков, займає в групі D 3-е місце з 5 очками в 5 матчах.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть