прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Збірна України з гандболу дала бій олімпійським чемпіонкам

Воскресенье, 10 Октября

Наша команда лише в кінцівці поступилася збірній Франції

Жіноча збірна України з гандболу стала головною сенсацією осені в Європі. Після фантастичною виїзної перемоги над збірною Хорватії наша команда була дуже близька до того, щоб удома обіграти збірну Франції у відборі на чемпіонат Європи-2022.

Українки під керівництвом нового головного тренера Віталія Андронова і з істотно зміненим складом по ходу другого тайму протягом тривалого часу вели в рахунку і лише на останніх хвилинах поступилися чинним олімпійським чемпіонкам 25:28. Фантастичний матч провела півсередня Ірина Глібко, яка забила 9 голів з 13 кидків.

Після двох стартових турів збірна України займає друге місце у відбірковій групі 4 з однією перемогою та однією поразкою і має відмінні шанси вийти до фінальної частини Євро-2022.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть