прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Збірна України зіграла внічию з Болгарією

Пятница, 12 Ноября

Товариський футбольний матч відбувся в Одесі

Збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Болгарії з рахунком 1:1 у товариському матчі в Одесі. Готуючись до заключної зустрічі відбору до чемпіонату світу-2022, наша команда мала перевагу, але пропустила першою на 35-й хвилині. У другому таймі українці відігралися після удару Тараса Степаненка на 79-й хвилині, а потім мали можливості перемогти, проте не використали їх.

16 листопада збірна України проведе вирішальний матч кваліфікації чемпіонату світу-2022 із Боснією.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть