прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Здивували всю Європу

Пятница, 15 Октября

Збірна України з гандболу відмінно стартувала у відборі до Євро-2022

Жіноча збірна України з гандболу стала головною сенсацією перших турів кваліфікації чемпіонату Європи-2022. Під керівництвом нового головного тренера Віталія Андронова і зі значно зміненим складом наша команда в стартовому матчі несподівано для всіх перемогла в гостях бронзового призера Євро-2020 збірну Хорватії 23:22.

Те, що цей успіх не був випадковим, українки довели в наступній зустрічі з кращою командою світу збірною Франції. У сумському Палаці студентського спорту при потужній підтримці своїх уболівальників наші дівчата приголомшили олімпійських чемпіонок самовіддачею та непоступливістю. По ходу другого тайму збірна України на чолі з Іриною Глибко, яка забила 9 голів, довго була попереду. Однак на останніх хвилинах титуловані француженки все ж видряпали перемогу.

Високий рівень нашої команди і відмінну роботу наставника зазначив після матчу головний тренер збірної Франції Олів'є Крьомбольц. А сам керманич українок Віталій Андронов наголосив, що його підопічні подарували справжню насолоду глядачам на трибунах.

Після двох турів відбору до Євро-2022 збірна України з однією перемогою та однією поразкою має прекрасні шанси на вихід у фінальну частину турніру.

так же читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрыть