прямий ефір як дивитися наші послуги події телепрограма контакти увійти

«Шахтар» поступився «Інтеру» у Лізі чемпіонів

Среда, 24 Ноября

Донеччани втратили шанси на єврокубкову весну

Донецький «Шахтар» програв італійському «Інтеру» з Мілана в гостях із рахунком 0:2 у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 5-го туру групового етапу донеччани билися на рівних до середини другого тайму, але потім за шість хвилин пропустили два голи.

Після п'яти турів «Шахтар» з однією нічиєю та чотирма поразками посідає 4-е місце у групі D. Крім українців та італійців у ній також виступають іспанський «Реал» та молдавський «Шериф».

Таким чином, донеччани, як і київське «Динамо», втратили шанси на продовження боротьби і в Лізі чемпіонів, і в Лізі Європи.

також читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрити