прямий ефір як дивитися наші послуги події телепрограма контакти увійти

Україна стала найкращою на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду

Воскресенье, 12 Декабря

Наші спортсмени вибороли 9 медалей

Збірна України посіла перше місце у медальному заліку на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду. Наші спортсмени здобули 5 золотих нагород, 3 срібні та 1 бронзову. Це найкращий результат в історії українського спорту.

Особливо відзначилися серед українців Ксенія Байло, Олексій Середа та Данило Коновалов.

На рахунку 16-річної Байло 2 золота, 1 срібло у синхроні з Анною Арнаутовою та 1 бронза.

В активі 15-річного Середи 2 золоті медалі, одна з яких у синхроні з Данилою Аванесовим, та 1 срібна.

У 18-річного Коновалова 1 золота нагорода та 1 срібна у синхроні з Богданом Чижовським.

також читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрити