прямий ефір як дивитися наші послуги події телепрограма контакти увійти

Збірна України з футболу зіграла внічию з Боснією

Среда, 13 Октября

Наша команда зберегла друге місце в групі

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 зі збірною Боснії і Герцеговини в матчі відбору до чемпіонату світу-2022.

У зустрічі, що проходила у Львові, наша команда під керівництвом нового наставника Олександра Петракова відкрила рахунок на 15-й хвилині після удару Андрія Ярмоленка. Однак у другому таймі боснійцям вдалося зрівняти рахунок.

Українці зберегли за собою друге місце у відбірковій групі. Воно дає право на участь у плей-офф за вихід до фінальної частини чемпіонату світу. При цьому нашій команді залишається провести один матч знову зі збірною Боснії, але тепер в гостях.

1. Франція 6 матчів - 12 очок
2. Україна 7 матчів - 9 очок
3. Фінляндія 6 матчів - 8 очок
4. Боснія 6 матчів - 7 очок
5. Казахстан 7 матчів - 3 очка

також читайте:

Україна фінішувала на Всесвітніх іграх-2022 з найкращим в історії результатом! Як сім'я з Бородянки пережила російську окупацію Юрій Зозуля: проект «Війна впритул» створений для фіксації руйнувань війни Герої нашого спорту - Артур Булигін закрити