прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход

Интервью с Натальей Лупенко - участницей команды "Буревестник" по гребле на лодках "Дракон"

«Самая главная составляющая этого вида спорта – это люди, командный дух, именно в этом виде спорта ты можешь реализоваться как человек, как личность, в тебе здесь раскрываются самые лучшие качества, ты становишься более человечным, более коммуникабельным», - сказала Наталья Лупенко – участница команды «Буревестник» во время интервью MostVideoTV на Чемпионате Украины по гребле на лодках «Дракон». Наталья во время интервью дала ответы на такие вопросы: - Как вы попали в команду по драгонботу «Буревестник»? - Чем больше всего вам нравится этот вид спорта? - Сколько времени потратили на подготовку к Чемпионату? - Какая атмосфера в вашей команде? - Насколько грандиозные планы у «Буревестника»? Какая ваша главная цель? Еще больше интересного в следующих интервью. Подписывайтесь и не пропустите! «Найголовніша складова цього виду спорту - це люди, командний дух, саме в цьому виді спорту ти можеш реалізуватися як людина, як особистість, в тобі тут розкриваються найкращі якості, ти стаєш більш людяним, більш комунікабельним», - сказала Наталія Лупенко - учасниця команди «Буревісник» під час інтерв'ю MostVideoTV на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон». Наталія під час інтерв'ю дала відповіді на такі питання: - Як ви потрапили в команду з драгонботу «Буревісник»? - Чим найбільше вам подобається цей вид спорту? - Скільки часу витратили на підготовку до Чемпіонату? - Яка атмосфера у вашій команді? - Наскільки грандіозні плани у «Буревісника»? Яка ваша головна мета? Ще більше цікавого в наступних інтерв'ю. Підписуйтеся і не пропустіть!

другие видео в рубрике

Интервью
Як в «Барселоні». В Україні з'явився футбольний клуб «Борисфен-Єдність», яким керують вболівальники
Футбольні клуби «Єдність» Київ і «Борисфен» Бориспіль оголосили про старт унікального для українського спорту проекту. «Єдність» і «Борисфен» об'єднуються для створення футбольного клубу, управління яким буде побудовано за зразком таких топ-клубів Європи, як «Барселона», «Баварія», «Боруссія» Дортмунд.

Головною особливістю нового клубу, який отримав назву «Борисфен-Єдність» і буде базуватися в Борисполі, стане його повна відкритість і прозорість для всіх членів. А стати членом і одночасно співвласником зможе абсолютно будь-який українець. Саме члени клубу шляхом голосування вирішуватимуть найважливіші та найактуальніші питання життя клубу, починаючи від розподілу доходів і контролю витрат і аж до призначення і звільнення президента.

Діяльність «Борисфен-Єдність» буде максимально інтерактивною, а взаємодія клубу з його членами і вболівальниками буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку. У ньому, зокрема, можна буде оцінювати виступи футболістів і роботу співробітників клубу. А схема, по якій будь-який бажаючий має можливість стати членом клубу онлайн, вже працює на офіційному сайті «Єдності». Таким чином, «Борисфен-Єдність» стане першим українським футбольним клубом «в смартфоні».

Вже зараз керівництво нового клубу в особі президентів «Єдності» Сергія Ващука і «Борисфена» Тимофія Дмитренко робить все, щоб кожен матч команди став святом для футбольних уболівальників та мешканців Борисполя шляхом пошуку партнерів, організації різних заходів і акцій на стадіоні. А любителі спорту з інших міст зможуть стежити за грою команди завдяки прямим трансляціям і брати участь в житті клубу в соцмережах. Все це здійснюється в рамках концепції розвитку «Борисфен-Єдність», одним з головних елементів якої є об'єднання навколо клубу підприємців і місцевих жителів.

У поточному сезоні «Борисфен-Єдність» виступає в аматорському чемпіонаті, але вже в наступному планує отримати статус професійного клубу, заявитися до другої ліги і поставити задачу виходу в першу. Хочеш брати участь в управлінні професійним футбольним клубом? Тоді приєднуйся до «Борисфен-Єдність» вже зараз!
28.07.2021 18:28:03
Интервью
Евгений Козак: Украина поддерживает тренд разделения массового и профессионального спорта
СЕО проекта 12Climb и победитель хакатона спортивных идей и стартапов Евгений Козак рассказал о работе форума Sport&Tech BootCamp, целью которого является развитие цифровой спортивной индустрии в Украине.

Почему подобные мероприятия будут давать толчок развитию цифровой спортивной индустрии?
В чём заключаются особенности проекта 12Climb?

Об этих и других ключевых моментах участия в Sport&Tech BootCamp Евгений Козак рассказал в интервью MostVideoTV.
22.07.2021 20:16:34
Интервью
Сергей Ващук: Украина богата креативными людьми и спортсменами
Глава ГО «Інноваційні технології в спорті» и президент футбольного клуба «Єдність» Сергей Ващук поделился впечатлениями от работы уникального мероприятия Sport&Tech BootCamp, направленного на развитие и поддержку новых идей, технологий и стартапов в спортивной сфере.

Что ищут руководители и менеджеры на подобных мероприятиях?
Какое влияние оказывают технологии на развитие массового спорта?

Эти и другие вопросы Сергей Ващук осветил в интервью MostVideoTV.
20.07.2021 20:03:10
все видео