прямой эфир как смотреть наши услуги новости телепрограмма контакты войти

Интервью с Назаруком Дмитрием и Савлуком Александром - капитаном и участником "Западного Ветра"

«Командный и драйвовый вид спорта, захватывающий, зрелищный», - сказал о драгонботе Назарук Дмитрий - капитан команды «Западный ветер» во время интервью на Чемпионате Украины по гребле на лодках «Дракон». «Когда вместе гребут 10-20 человек, и атмосфера драйва, той напряженности, возникающей на дистанции, не может оставить равнодушным. Соревнования - это не главное, главное - дорога, по которой идешь к этим соревнованиям»- слова Савлука Александра - участника команды «Западный ветер». Во время интервью Назарук Дмитрий ответил на следующие вопросы: - Расскажите о достижениях команды «Западный ветер»? - Сколько времени потратили на подготовку к этим соревнованиям? - Как пришли в драгонбот? - Чем нравится гребля на «Драконах»? - Как попасть в вашу команду? - Расскажите об атмосфере в вашей команде? - Какая цель команды «Западный ветер»? А также Савлук Александр рассказал, почему ему нравится драгонбот. Подписывайтесь на нас в соц.сетях, чтобы не пропускать интересные интервью. «Командний та драйвовий вид спорту, захоплюючий, видовищний» - сказав про драгонбот Назарук Дмитро - капітан команди «Західний вітер» під час інтерв’ю на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон». «Коли разом гребуть 10-20 чоловік, та атмосфера драйву, тої напруженості, що виникає на дистанції, не може залишити байдужим. Змагання – це не головне, головне – дорога, якою йдеш до цих змагань» - слова Савлука Олександра - учасника команди «Західний вітер». Під час інтерв’ю Назарук Дмитро дав відповіді на такі запитання: - Розкажіть про досягнення команди «Західний вітер»? - Скільки часу витратили на підготовку до цих змагань? - Як прийшли у драгонбот? - Чим подобається веслування на «Драконах»? - Як потрапити у вашу команду? - Розкажіть про атмосферу у вашій команді? - Яка ціль команди «Західний вітер»? А також Савлук Олександр розповів, чому йому подобається драгонбот. Підписуйтеся на нас у соц.мережах, щоб не пропускати цікаві інтерв'ю.

другие видео в рубрике

Интервью
Інтерв'ю з учасником команди з драгонботу "Житомирський агротехнічний коледж" Віталієм
Під час інтерв'ю Віталій розказав про досягнення своєї команди, про її учасників, про те, як прийшли у драгонбот. Ще більше цікавого у наступних відео, підписуйся та не пропусти! Во время интервью Виталий рассказал о достижениях своей команды, о ее участниках, о том, как пришли в драгонбот. Еще больше интересного в следующих видео, подписывайся и не пропусти!
07.10.2020 11:43:26
Интервью
Інтерв'ю з учасником команди "Кайман" Денисом (м. Черкаси)
В інтерв'ю Деніс розповів про враження від Кубку України, про свою команду та драгонбот у цілому. Ще більше цікавого у наступних відео, підписуйся на нас у соц.мережах та не пропусти!
05.10.2020 16:39:09
Интервью
Інтрев'ю з Іриною Ковальчук - начальницею управління у справах сім'ї, молоді та спорту у Житомирі.
Під час інтерв'ю Ірина розповіла про розвиток драгонботу у Житомирі, про місцевий чемпіонат, про враження від проведення Кубку України з веслування на човнах "Дракон" у Житомирі. Ще більше цікавого у наступних відео, підписуйся на нас у соц.мережах та не пропусти!
01.10.2020 17:08:28
все видео