прямой эфир как смотреть наши услуги события телепрограмма контакты вход
50

Интервью зам.министра молодежи и спорта Украины Марины Попатенко. Часть 4.

«Молодь сама обирає, де хотіла би повчитися, а ми визначаємо основні пріоритети, в які ми би хотіли, щоб молодь спрямувала свої зусилля» - Марина Попатенко, заступник міністра молоді та спорту України.

У четвертій частині великого інтерв’ю Марина Попатенко розповіла про програму обміну молоддю між Литвою та Україною, Польщею та Україною.

Підписуйтеся та дивіться більше інтерв’ю на MostVideo.TV

«Молодежь сама выбирает, где хотела бы поучиться, а мы определяем основные приоритеты, в которые мы бы хотели, чтобы молодежь направила свои усилия» - Марина Попатенко, заместитель министра молодежи и спорта Украины.

В четвертой части большого интервью Марина Попатенко рассказала о программе обмена молодежью между Литвой и Украиной, Польшей и Украиной.

Подписывайтесь и смотрите больше интервью на MostVideo.TV.

Смотреть 1 часть большого интервью

другие видео в рубрике

Интервью
Як в «Барселоні». В Україні з'явився футбольний клуб «Борисфен-Єдність», яким керують вболівальники
Футбольні клуби «Єдність» Київ і «Борисфен» Бориспіль оголосили про старт унікального для українського спорту проекту. «Єдність» і «Борисфен» об'єднуються для створення футбольного клубу, управління яким буде побудовано за зразком таких топ-клубів Європи, як «Барселона», «Баварія», «Боруссія» Дортмунд.

Головною особливістю нового клубу, який отримав назву «Борисфен-Єдність» і буде базуватися в Борисполі, стане його повна відкритість і прозорість для всіх членів. А стати членом і одночасно співвласником зможе абсолютно будь-який українець. Саме члени клубу шляхом голосування вирішуватимуть найважливіші та найактуальніші питання життя клубу, починаючи від розподілу доходів і контролю витрат і аж до призначення і звільнення президента.

Діяльність «Борисфен-Єдність» буде максимально інтерактивною, а взаємодія клубу з його членами і вболівальниками буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку. У ньому, зокрема, можна буде оцінювати виступи футболістів і роботу співробітників клубу. А схема, по якій будь-який бажаючий має можливість стати членом клубу онлайн, вже працює на офіційному сайті «Єдності». Таким чином, «Борисфен-Єдність» стане першим українським футбольним клубом «в смартфоні».

Вже зараз керівництво нового клубу в особі президентів «Єдності» Сергія Ващука і «Борисфена» Тимофія Дмитренко робить все, щоб кожен матч команди став святом для футбольних уболівальників та мешканців Борисполя шляхом пошуку партнерів, організації різних заходів і акцій на стадіоні. А любителі спорту з інших міст зможуть стежити за грою команди завдяки прямим трансляціям і брати участь в житті клубу в соцмережах. Все це здійснюється в рамках концепції розвитку «Борисфен-Єдність», одним з головних елементів якої є об'єднання навколо клубу підприємців і місцевих жителів.

У поточному сезоні «Борисфен-Єдність» виступає в аматорському чемпіонаті, але вже в наступному планує отримати статус професійного клубу, заявитися до другої ліги і поставити задачу виходу в першу. Хочеш брати участь в управлінні професійним футбольним клубом? Тоді приєднуйся до «Борисфен-Єдність» вже зараз!
28.07.2021 18:28:03
Интервью
Евгений Козак: Украина поддерживает тренд разделения массового и профессионального спорта
СЕО проекта 12Climb и победитель хакатона спортивных идей и стартапов Евгений Козак рассказал о работе форума Sport&Tech BootCamp, целью которого является развитие цифровой спортивной индустрии в Украине.

Почему подобные мероприятия будут давать толчок развитию цифровой спортивной индустрии?
В чём заключаются особенности проекта 12Climb?

Об этих и других ключевых моментах участия в Sport&Tech BootCamp Евгений Козак рассказал в интервью MostVideoTV.
22.07.2021 20:16:34
Спартаківці виховують чемпіонів. Фільм, який потрібно дивитися до кінця
Увага! Обов'язково додивиться фільм до кінця, щоб дізнатися про крутий конкурс з фантастичними призами від чемпіона світу Георгія Зантараі.

Дзюдо - один з найуспішніших видів спорту в Україні. За часи незалежності українські дзюдоїсти привозили медалі практично з кожного великого міжнародного турніру, прославляючи нашу країну в світі. Ось і на Олімпійських іграх в Токіо честь України будуть захищати відразу 7 дзюдоїстів: Георгій Зантарая, Дар'я Білодід, Яків Хаммо, Артем Лесюк, Кеджау Ньябалі, Анастасія Турчин і Єлизавета Каланіна.

Важливу роль у високих результатах спортсменів грає ефективна система їх підготовки, яку культивує на всіх рівнях Федерація дзюдо України за підтримки Міністерства молоді та спорту. Тому наймолодші спортсмени, потрапивши в секцію дзюдо, відразу відчувають особливу атмосферу самої ввічливої і толерантної боротьби світу. А можливість рівнятися на уславлених чемпіонів надихає і дає сили йти до вершин.

Про те, як це відбувається в ДЮСШ «Юний спартаківець», розповість найкрасивіший фільм про дзюдо «Як виховують чемпіонів», героями якого стали сам Георгій Зантарая, учень ДЮСШ «Юний спартаківець», чемпіон та призер численних юніорських турнірів в Україні і за кордоном Олександр Мартинчук та заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер з дзюдо ДЮСШ «Юний спартаківець», володар 6 дана Віктор Кощавцев.

Вболіваємо за українських дзюдоїстів і всіх спортменов на Олімпійських іграх в Токіо разом!
21.07.2021 15:08:08
все видео